O firmie

Agencja Ubezpieczeniowa TUiR WARTA SA – RENTIP Renata Kietlińska istnieje od 1992 roku. Działalność ubezpieczeniowa wyłącznie na rzecz Grupy Ubezpieczeniowo-Finansowej WARTA, polega na kompleksowej obsłudze osób prywatnych oraz firm na terenie Konstancina, gminy Konstancin – Jeziorna, Zalesia i okolic m.in. Warszawy.

Od maja 2002 roku Agencja RENTIP otrzymała status Agencji Autoryzowanej TUiR WARTA SA.

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Klientowi pewność uzyskania fachowej porady. Profesjonalność obsługi i otoczenie Klienta wszechstronną opieką jest podstawowym i nadrzędnym celem agencji. W każdej sytuacji, a szczególnie w momencie szkody, Klient może liczyć na pomoc. Opierając się na doświadczeniu, popartym dobrą znajomością ogólnych warunków ubezpieczeń i prawa ubezpieczeniowego agencja oferuje pomoc w procesie likwidacji szkód. Spełniając oczekiwania Klientów prowadzi bieżącą obsługę nadzorowania terminów ubezpieczeń – terminarz kończących się polis i przypadających do zapłaty rat, zdejmując tym samym z Klienta kolejny obowiązek życiowy.

Dostosowując się do warunków zachodzących na rynku ubezpieczeń i wzrostu konkurencji w ofertach firm ubezpieczeniowych, Rentip stara się zapewnić Klientowi najlepsze, dostosowane do indywidualnych potrzeb, warunki ochrony ubezpieczeniowej, przy kosztach optymalnie satysfakcjonujących Klienta.

Dzięki wypracowanemu i ustalonemu wizerunkowi firmy, jako profesjonalnej agencji ubezpieczeniowej, roztaczając dodatkowy parasol opieki, agencja stara się sprostać oczekiwaniom, najbardziej wymagających Klientów, zapewniając pełne zadowolenie.

Zapraszam do skorzystania z usług agencji